Raporty

W dziale "RAPORTY" umieszczamy opracowania, które mogą być dla Państwa przydatne w przypadku starania się o środki z dotacji. W znajdą w nich Państwo informacje o aktualnych naborach wniosków oraz o wymaganiach jakie należy spełnić, aby złożyć wniosek aplikacyjny czy Biznesplan. Sukcesywnie będziemy umieszczać dodatkowe raporty, w których przedstawimy inne formy wsparcia w realizacji projektów. Dodatkowo przygotowaliśmy infogrfiki, które również zawierają informacje dotyczące realizowanych programów. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi opracowaniami.

W terminie od 27 lipca 2015 roku do dnia 4 września 2015 roku, właściciele funkcjonujących Przedsiębiorstw, Organizacje Pozarządowe oraz Podmioty rozpoczynające własną działalność gospodarczą mogą ubiegać się dofinansowanie w wysokości nawet do  300 tys. zł. Nabór został ogłoszony przez Fundacja Fundusz Lokalny im. Jana III Sobieskiego w ramach programu „Marka lokalna szansą rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w województwie lubelskim”

 
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią raportu przygotowanego przez nas w formie ulotki, dotyczącego wspomnianego naboru wniosków.

 

UlotkaSzlakJanaIIISobieskiego.pdf