Zajmujemy się szeroko zdefiniowanym doradztwem z zakresu zarządzania. Trudno precyzyjnie określić ramy takich usług, materia zarządzania jest bardzo złożona. Niestety w Polsce utarło się przekonanie, że na usługi doradcze stać tylko duże, międzynarodowe koncerny. Stąd też zwykle polscy przedsiębiorcy sądzą, że ze wszystkimi przeciwnościami muszą zmagać się samotnie. TAK NIE JEST. Dobre doradztwo to produkt skrojony na miarę potrzeb. Naszym celem nie jest rozwiązanie problemu za wszelką cenę… Zawsze patrzymy z perspektywy EFEKTU. Podstawowym warunkiem jest KORZYŚĆ dla Klienta. Nasze usługi są inwestycjami – muszą procentować. Korzyści płynące z wdrażania rozwiązań, MUSZĄ zrekompensować z nadwyżką koszty związane z ich opracowaniem.

Swoje usługi kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw. To właśnie ten rodzaj podmiotów gospodarczych ma największy potencjał. Właśnie w tym sektorze dzieje się najwięcej a podaż usług doradczych jest najmniejsza

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu projektów, możemy zapewnić naszym Klientom kompleksowe wsparcie.

Naszym celem jest wspieranie właścicieli mikro i małych firm w ich strategicznych i codziennych decyzjach. Sprawdź jak Twoja firma może skorzystać gdy będzie miała dostęp do naszej wiedzy i doświadczeń.

Mieścimy się w nowoczesnym budynku biurowym pod Nałęczowem, około 15 km od Lublina.