Raporty

W dziale "RAPORTY" umieszczamy opracowania, które mogą być dla Państwa przydatne w przypadku starania się o środki z dotacji. W znajdą w nich Państwo informacje o aktualnych naborach wniosków oraz o wymaganiach jakie należy spełnić, aby złożyć wniosek aplikacyjny czy Biznesplan. Sukcesywnie będziemy umieszczać dodatkowe raporty, w których przedstawimy inne formy wsparcia w realizacji projektów. Dodatkowo przygotowaliśmy infogrfiki, które również zawierają informacje dotyczące realizowanych programów. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi opracowaniami.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz środków finansowych na rozwój przedsiębiorstwa lub jeśli planujesz założyć działalność gospodarczą, możesz skorzystać z oferty funduszy pożyczkowych, które przeznaczone są przede wszystkim dla przedsiębiorców oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą, mających trudności w zdobyciu finansowania komercyjnego (np. kredytu bankowego) z powodu braku wymaganych zabezpieczeń czy historii kredytowej.

Przygotowaliśmy dla Państwa raport , w którym znajdą Państwo informacje na temat dostepnych Funduszy Pożyczkowych z terenu woj. lubelskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem.

 

pozyczki-na-start-i-rozwoj-w-woj.-lubelskim-20.05.2015.pdf