Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na staż na stanowisku Asystenta Doradcy w firmie Ascend Consulting Sp. z o.o.

Staż będzie trwał od 3 do 6 miesięcy. Istnieje możliwość zatrudnienia po jego zakończeniu.

 

W ramach stażu dowiesz się, jak wygląda proces pozyskiwania dofinansowania ze środków pomocowych (z UE i innych źródeł) w teorii i w praktyce. Poznasz podstawowe narzędzia oraz warsztat pracy osoby, która zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej do konkursów na dotacje. Nabędziesz szereg umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać, aby swobodnie poruszać się w tematyce doradztwa i realizacji projektów.

Jeśli posługujesz się biegle oprogramowaniem biurowym (Word, Excel), jesteś otwarty i kreatywny, swobodnie poruszasz się w Internecie i sprawnie wyszukujesz informacje, potrafisz spójnie i przekonująco formułować swoje myśli na piśmie i współpracować w grupie oraz chcesz się uczyć nowych umiejętności, ten staż jest dla Ciebie.

Doświadczenie w pracy z Klientem, w marketingu, reklamie lub finansach będzie dodatkowym atutem.

Zapraszamy osoby posiadające status osoby bezrobotnej lub możliwość zarejestrowania się jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..