Jesteśmy z Wami już 10 lat!

 

Szanowni Klienci, Partnerzy Biznesowi i Sympatycy Ascend!

Rok 2019 jest dla naszej firmy wyjątkowym rokiem - jesteśmy z Wami już okrągłe 10 lat!

Przez całą dekadę codziennie dokładamy starań, aby nasza wiedza i kompetencje stale rosły i przyczyniały się do podnoszenia jakości naszej współpracy. 


Te 10 lat to sukces, który osiągnęliśmy zwłaszcza i przede wszystkim dzięki Wam, chcemy więc powiedzieć - dziękujemy!


W tym czasie pozyskaliśmy dla naszych Klientów DUŻO pieniędzy. Zrealizowaliśmy ponad 500 projektów (to średnio 50 projektów rocznie!). Pomagaliśmy firmom z wielu, wielu różnych branż. Pozyskaliśmy środki finansowe dla naszych Klientów na inwestycje związane rozpoczęciem działalności, rozwojem i poprawą konkurencyjności, zwiększeniem efektywności energetycznej czy odnawialnymi źródłami energii. Obsługiwaliśmy Klientów z całej Polski (oraz Włoch, Ukrainy i Wielkiej Brytanii), jednak w większości byli to przedsiębiorcy z woj. lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego.


Z okazji dziesięciolecia istnienia Ascend Consulting ofertę naszych bezpłatnych konsultacji telefonicznych, mailowych i osobistych poszerzamy o 10% upust na opłaty techniczne we wszystkich umowach podpisanych we wrześniu.


Dodatkowo w terminie 16 - 20 września zapraszamy Państwa na specjalne dni otwarte firmy - spotkajmy się bez umawiania się i porozmawiajmy o możliwościach dotacji!


Zapraszamy na spotkania do siedziby naszej firmy!