• Dofinansowanie od 250 tys. zł do 1 mln. zł.
  • Poziom wsparcia do 80 % kosztów kwalifikowanych. 

Wnioski można składać od 30 listopada do 7 lutego 2019 roku.

Wsparcie udzielane będzie przedsiębiorstwom, które posiadają co najmniej zakład lub, oddział w granicach administracyjnych województwa mazowieckiego lub, co najmniej 50% kosztów kwalifikowalnych ponoszone będzie na terenie województwa mazowieckiego.

 

 

Typy projektów:

Wsparcie obejmować będzie projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw w obszarach innych niż inteligentne specjalizacje regionu, z wyłączeniem przedsięwzięć mających na celu rozwój istniejącej technologii. Wsparcie obejmować będzie fazę badań przemysłowych i prac rozwojowych lub prac rozwojowych. Projekt, w którym nie przewidziano prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania.

 

Wartość dofinansowania projektu:

  • minimum 250 000 złotych
  • maksimum 1 000 000 złotych 

 

Więcej informacji na temat naboru znaleźć można na stronie RPO Województwa Mazowieckiego, działanie 1.2 Działalność badawczo – rozwojowa przedsiębiorstw, Typ projektów: Proces eksperymentowania i poszukiwania nisz rozwojowych i innowacyjnych (konkurs nieprofilowany) – RPMA.01.02.00-IP.01-14-086/18

https://www.funduszedlamazowsza.eu/ 

 


W oparciu o doświadczenie wynikające z realizowanych od 2009 roku projektów, oferujemy Państwu kompleksową obsługę projektu – od tworzenia jego założeń i budowy koncepcji, doradztwo przy opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej, aż po doradztwo w realizacji i rozliczeniu działań projektu.

Dzięki współpracy z nami mogą Państwo liczyć na dostęp do eksperckiej wiedzy oraz doświadczeń wyniesionych z wielu przygotowanych i zrealizowanych projektów, dzięki temu znacznie zwiększy się Państwa szansa na sukces (pozyskanie dotacji i bezproblemową realizację projektu). Dodatkowo oszczędzą Państwo czas na poznawaniu dokumentów i ich wypełnianiu. Zlecając to zadanie specjalistom, minimalizujecie Państwo ryzyko błędu.

Zachęcam do kontaktu. Chętnie omówimy z Państwem pomysł na realizację przedsięwzięcia w ramach wyżej opisanego programu oraz przedstawimy swoją ofertę.

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 517 575 585