W ramach konkursu uprawnione są:

  • mikro przedsiębiorstwa,
  • małe przedsiębiorstwa,
  • średnie przedsiębiorstwa,

Wnioski można składać od 31 października do 28 lutego 2019 roku.

Realizowane projekty muszą znajdować się na terenie województwa podkarpackiego.

 

 

Poziom dofinansowania projektu uzależniony od statusu przedsiębiorstwa.

  • mikro i małe przedsiębiorstwa 70%
  • średnie przedsiębiorstwa 50%

 

Wartość wydatków kwalifikowanych:

  • minimalna wartość 500 000 złotych
  • maksymalna wartość 4 000 000 złotych

 

Na co można otrzymać dofinansowanie:

  1. Wsparcie obejmowało będzie projekty mające na celu rozwój MŚP poprzez inwestycje w rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne niezbędne do wprowadzenia na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług.
  2. Wsparcie uzyskają wyłącznie projekty, w wyniku realizacji których wdrożony produkt lub usługa będą charakteryzowały się innowacyjnością minimum na poziomie regionu (województwo podkarpackie).
  3. Wsparcie mogą otrzymać projekty, których realizacja zakończy się nie później niż do 30.06.2021 r.

 

Więcej informacji na temat naboru znaleźć można na stronie RPO Województwa Podkarpackiego, działanie 1.4 Wsparcie MŚP, 1.4.1. Dotacje bezpośrednie, Typ projektu: Rozwój MŚP - nr naboru RPPK.01.04.01-IZ-00-18-005/18

http://www.rpo.podkarpackie.pl/ 

 


W oparciu o doświadczenie wynikające z realizowanych od 2009 roku projektów, oferujemy Państwu kompleksową obsługę projektu – od tworzenia jego założeń i budowy koncepcji, doradztwo przy opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej, aż po doradztwo w realizacji i rozliczeniu działań projektu.

Dzięki współpracy z nami mogą Państwo liczyć na dostęp do eksperckiej wiedzy oraz doświadczeń wyniesionych z wielu przygotowanych i zrealizowanych projektów, dzięki temu znacznie zwiększy się Państwa szansa na sukces (pozyskanie dotacji i bezproblemową realizację projektu). Dodatkowo oszczędzą Państwo czas na poznawaniu dokumentów i ich wypełnianiu. Zlecając to zadanie specjalistom, minimalizujecie Państwo ryzyko błędu.

Zachęcam do kontaktu. Chętnie omówimy z Państwem pomysł na realizację przedsięwzięcia w ramach wyżej opisanego programu oraz przedstawimy swoją ofertę.

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 517 575 585