Zespół naszej firmy tworzą specjaliści z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych, marketingu, zarządzania oraz finansów. Ludzie młodzi, pełni pasji i ambicji, o szerokiej wiedzy nie tylko teoretycznej, ale również praktycznej. Za główny cel stawiamy sobie sukces Klienta, który jest również naszym sukcesem.


 

 

Bartosz Kowalik

 

Twórca i właściciel firmy Ascend Consulting Sp. z o.o. Szczęśliwy mąż i ojciec dwóch fantastycznych córek. Pasjonat sportu i podróży. Od 2009 roku ekspert w dziedzinie pozyskiwania środków z Funduszy Strukturalnych UE. W 2014r. uzyskał międzynarodowe potwierdzenie nabycia kompetencji, wiedzy merytorycznej a także praktycznej w zakresie stosowania metody MSP® w zarządzaniu programami i metody PRINCE2® w zarządzaniu projektami. Autor szeregu wniosków aplikacyjnych, biznes planów oraz innych opracowań ekonomicznych i finansowych. Posiada szerokie wykształcenie oraz doświadczenie z zakresu przygotowania i zarządzania projektami, marketingu oraz komunikacji społecznej. Ponadto jest kwalifikowanym trenerem biznesu. Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, studiów MBA realizowanych we współpracy z University of Illinois (USA) ze specjalności Zarządzanie i Marketing. Członek międzynarodowej organizacji International Project Management Asosiation.

 

Magda Smoląg

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. W Ascend Consulting Sp. z o.o. asystuje w pisaniu dokumentacji projektowej oraz sporządzaniu wniosków aplikacyjnych. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami oraz konsultingu. Pasjonatka rekonstrukcji wczesnośredniowiecznej oraz członek Drużyny „Najemnej Dziki Bez”. Do perfekcji opanowała umiejętność strzelania z łuku.

 

Małgorzata Rusek

W Ascend Consulting Sp. z o.o. zajmuje stanowisko Doradcy Klienta oraz specjalisty ds. marketingu. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie ukończyła kierunek Inżynieria Zarządzania Produkcją i Usługami. Pracę w Ascend rozpoczęła w 2014 roku. Specjalizuje się w rozliczaniu oraz pozyskiwaniu środków z Regionalnych Funduszy Inwestycyjnych oraz opracowywaniu dokumentacji finansowej przedsiębiorców, m.in. biznesplanów dla aplikujących o pożyczki bankowe. Czuwa nad procesem przebiegu kampanii marketingowych i innych form promocji firmy. Swój wolny czas poświęca na działalność społeczną i wolontariat. Miłośniczka wędrówek górskich i podróży.

 

Justyna Kusa

W Ascend Consulting Sp. z o.o. zajmuje stanowisko Doradcy ds. Funduszy pomocowych. Absolwentka Psychologii na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Do zespołu Ascend dołączyła w 2017 roku. Specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej oraz obsłudze klienta. Czuwa także nad przebiegiem procesów administracyjnych firmy. Specjalista ds. ochrony danych osobowych w firmie. Prywatnie mama 4-letniego synka. Pasjonatka aktywnego spędzania czasu i podróży w znane i nieznane. W wolnym czasie piecze ciasta i rozwija umiejętności krawieckie.

 

Dominika Werenko

Adwokat wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. W trakcie studiów ukończyła Centrum Prawa Amerykańskiego organizowane przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie we współpracy z Chicago Kent College of Law. Po studiach uzyskała dyplom na kierunku International Business na Wydziale Handlu i Komunikacji Uniwersytetu Blais Pascale Clermont Ferrand II, które odbyła we Francji. Ponadto ukończyła Akademię Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych warszawskich kancelariach. Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego oraz prawa cywilnego. Zajmuje się kompleksową bieżącą obsługą przedsiębiorców. Doradza przy wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmuje się zakładaniem i rejestracją spółek, fundacji i stowarzyszeń. Opiniuje i przygotowuje umowy handlowe, a także reprezentuje przedsiębiorców w sporach sądowych. Prywatnie bardzo lubi podróżować i zwiedzać odległe zakątki świata poznając nowe kultury.

 

Joanna Nakonieczna

Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Grafiki komuterowej na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W Ascend Consulting Sp. z o.o. pracuje na stanowisku Asystenta Doradcy Klienta. Pracę w Ascend rozpoczęła w 2018 roku. Prywatnie zawołany mól książkowy i pasjonatka literatury oraz języków obcych.

 

InTegrum

Specjaliści ds. IT w zespole Ascend Consulting Sp. z o.o.. Kontrolują bezpieczeństwo, sprawne funkcjonowanie i poprawne działanie systemów informatycznych firmy. Wdrażają nowe rozwiązania technologiczne do systemów IT i monitorują ich prawidłowy przebieg. Czuwają nad zwiększeniem efektywności i maksymalizacji wydajności pracy firmy za pośrednictwem systemów IT.

 

Biuro rachunkowe Iwona Ligoda

Specjalista ds. księgowości. Zajmuje się księgowością firmy. Czuwa nad odpowiednim opracowywaniem kwestii księgowo - finansowych firmy oraz sporządzaniem dokumentacji firmowej.