Jesteś otwarty, lubisz wyzwania i dążenie do celu sprawia Ci radość? Twoje zainteresowania są zbieżne z przedmiotem naszej działalności? A może masz świetny pomysł na rozwój naszej firmy na który jeszcze nie wpadliśmy? Napisz do nas. Razem możemy osiągnąć więcej!

Firma Ascend Consulting poszukuje stażysty – Asystenta Doradcy z możliwością zatrudnienia po stażu

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

W ramach stażu, dowiesz się jak wygląda proces pozyskiwania dofinansowania ze środków pomocowych w teorii i w praktyce. Poznasz podstawowe narzędzia oraz warsztat pracy osoby, która zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej do konkursów na dotacje. Nabędziesz szereg umiejętności które będziesz mógł wykorzystać aby swobodnie poruszać się w tematyce doradztwa. Proponujemy staż który będzie trwał od 3 do 6 miesięcy.

Obowiązki podczas trwania stażu:

  • Zbieranie informacji do przygotowywanych przez Doradcę projektów,
  • Obowiązki asystenckie wobec Doradcy
  • Prace administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem firmy

Osoby których szukamy:

  • Mają biegłość w formułowaniu myśli na piśmie
  • Posługują się swobodnie oprogramowaniem biurowym (np. Excel, Word, PowerPoint)
  • Potrafią myśleć analitycznie
  • Potrafią wyznaczać sobie cele i wytrwale pracować aby je osiągnąć
  • Lubią się uczyć, są otwarci i gotowi do współpracy z innymi

Dodatkowym atutem będzie:

  • Zainteresowanie bądź doświadczenie w marketingu, reklamie lub finansach
  • Doświadczenie lub swoboda w pracy z Klientem

Jeśli dodatkowo jesteś lub możesz być zarejestrowany w urzędzie pracy jako bezrobotny być może będziemy mogli pozyskać dla Ciebie skierowanie na staż do naszej firmy.

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie otwartej na pomysły
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania wiedzy
  • Warunki do rozwoju własnych pomysłów i projektów

Siedziba naszej firmy posiada dogodną lokalizację w strefie podmiejskiej Lublina, pozwalającą na sprawne połączenia z centrum miasta ( ok. 14 km) oraz z trasami szybkiego ruchu- w odległości ok 3,5 km.

Jeśli wspólnie będziemy zadowoleni z twojej pracy – zaproponujemy Ci dłuższą współpracę w której będziesz mógł wykorzystywać nabytą podczas stażu wiedzę oraz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.

Zainteresowany? Wyślij CV przez formularz kontaktowy w dolnej części strony. Dodatkowo bardzo prosimy o UMIESZCZENIE INFORMACJI O KWALIFIKOWANIU BĄDŹ NIEKWALIFIKOWANIU się do odbycia stażu z Urzędu Pracy.

W CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Skontaktujemy z wybranymi osobami.

Profesjonaliści poszukiwani!

Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w przygotowywaniu lub ocenie dokumentacji aplikacyjnej do funduszy UE między innymi w zakresie:

  1. Dotacje dla przedsiębiorców (inwestycyjne oraz projekty B+R)
  2. Dotacje dla podmiotów edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły)
  3. Dotacje na odnawialne źródła energii i efektywność energetyczną
  4. Opracowanie części finansowej dokumentacji aplikacyjnej

Jeśli nie Ty to może znajomy?

Szukamy osób do współpracy przy realizacji projektów dla naszych Klientów.

Doradca ds. pozyskiwania funduszy i dotacji UE

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Samodzielne przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów oraz ich składanie,
  • Wsparcie Klientów w zakresie realizacji projektów dofinansowanych,
  • Kontakt z Klientem w celu pozyskania niezbędnych informacji i dokumentów,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących funduszy unijnych,
  • Doświadczenia w pracy z generatorami wniosków o dotacje,
  • Samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, skrupulatności, umiejętności analitycznych,
  • Wiedzy z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych,
  • Umiejętności zbierania i weryfikowania danych,
  • Doświadczenia z zakresu pisania projektów finansowanych ze środków unijnych/szwajcarskich – minimum 5 projektów, które otrzymały dofinansowanie.

Oferujemy:

  • Współpracę przy konkretnych projektach,
  • Umowę zlecenie lub umowę o dzieło – na przygotowanie projektu/projektów,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • Perspektywę rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz wykazu przygotowanych projektów (z określeniem Programu, działania i budżetu projektu) przez formularz kontaktowy.