Jesteś otwarty, lubisz wyzwania i dążenie do celu sprawia Ci radość? Twoje zainteresowania są zbieżne z przedmiotem naszej działalności? A może masz świetny pomysł na rozwój naszej firmy na który jeszcze nie wpadliśmy? Napisz do nas. Razem możemy osiągnąć więcej!

Doradca ds. pozyskiwania funduszy i dotacji UE

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Samodzielne przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów oraz ich składanie,
  • Wsparcie Klientów w zakresie realizacji projektów dofinansowanych,
  • Kontakt z Klientem w celu pozyskania niezbędnych informacji i dokumentów,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących funduszy unijnych,
  • Doświadczenia w pracy z generatorami wniosków o dotacje,
  • Samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, skrupulatności, umiejętności analitycznych,
  • Wiedzy z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych,
  • Umiejętności zbierania i weryfikowania danych,
  • Doświadczenia z zakresu pisania projektów finansowanych ze środków unijnych/szwajcarskich – minimum 5 projektów, które otrzymały dofinansowanie.

Oferujemy:

  • Współpracę przy konkretnych projektach,
  • Umowę zlecenie lub umowę o dzieło – na przygotowanie projektu/projektów,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • Perspektywę rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie.

Aplikacje przyjmowane są do 15.02.2016. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz wykazu przygotowanych projektów (z określeniem Programu, działania i budżetu projektu) przez formularz kontaktowy.

W CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Skontaktujemy z wybranymi osobami.

Praktykant/stażysta ds. marketingu i kontaktów zagranicznych – język ukraiński

Ogłoszenie ważne do 15.02.2016

Ascend Consulting – jesteśmy firmą doradczą która swoje usługi kieruje głównie do mikro i małych przedsiębiorstw. Realizujemy projekty z zakresu doradztwa, szkoleń, pozyskiwania funduszy europejskich oraz zakładania działalności. Naszym celem jest wspieranie właścicieli mikro i małych firm w ich strategicznych i codziennych decyzjach.

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i nie boisz się wyzwań a do tego płynnie posługujesz się językiem ukraińskim to szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania wobec kandydatów:

  • student/ka lub absolwent/ka studiów z zakresu stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa, marketingu, politologii, ekonomii lub pokrewnych
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego w mowie i w piśmie– warunek konieczny
  • znajomość specyfiki ukraińskiego rynku, kultury, prawa i realiów– warunek konieczny
  • płynne poruszanie się w Internecie, umiejętność wyszukiwania informacji
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie

Mile widziane są:

  • Pochodzenie ukraińskie – zapraszamy do wysyłania zgłoszeń szczególnie studentów z Ukrainy mieszkających i uczących się w naszym kraju
  • Swoboda w formułowaniu wypowiedzi i tzw. lekkie pióro
  • umiejętność logicznego myślenia i swobodnego formułowania wniosków
  • Kreatywność i nieszablonowe myślenie

Zakres Twoich obowiązków - Wspomaganie działań marketingowych głównie poprzez:

  • Wyszukiwanie informacji na stronach ukraińskojęzycznych
  • Pisanie tekstów na forach, portalach branżowych i społecznościach
  • Bezpośredni kontakt ze stowarzyszeniami, Izbami Przedsiębiorców i innymi podmiotami
  • Formułowanie ogłoszeń do prasy
  • Odpowiadanie na pytania potencjalnych klientów
  • Uczestnictwo w rozmowach i spotkaniach z klientami ukraińskojęzycznymi w roli tłumacza

Możemy zaoferować Ci:

  • Bezpłatną2 miesięczną praktykę lub staż, jeśli sprawdzisz się po tym okresie zaproponujemy Ci płatną współpracę
  • Wymiar praktyk/stażu dostosowany do twoich możliwości min. 20 godzin tygodniowo w dowolnym trybie w godzinach pracy firmy czyli 8-16 (możliwość pracy zdalnej z domu).
  • Współpracę z młodym, dynamicznym zespołem w przyjaznej atmosferze
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego potwierdzonego zaświadczeniem o odbyciu praktyk i referencjami

W tytule maila proszę wpisać „Praktyki Ukraina”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej o naszej firmie dowiesz się na stronie: www.ascendconsulting.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ",,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Szukamy stażysty – asystenta Doradcy z możliwością zatrudnienia po stażu

 Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, która potrwa do 15.02.2016.

W ramach stażu, dowiesz się jak wygląda proces pozyskiwania dofinansowania ze środków pomocowych w teorii i w praktyce. Poznasz podstawowe narzędzia oraz warsztat pracy osoby, która zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej do konkursów na dotacje. Nabędziesz szereg umiejętności które będziesz mógł wykorzystać aby swobodnie poruszać się w tematyce doradztwa. Proponujemy staż który będzie trwał od 3 do 6 miesięcy.

 Obowiązki podczas trwania stażu:

  • Zbieranie informacji do przygotowywanych przez Doradcę projektów,
  • Obowiązki asystenckie wobec Doradcy
  • Prace administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem firmy

Osoby których szukamy:

  • Mają biegłość w formułowaniu myśli na piśmie
  • Posługują się swobodnie oprogramowaniem biurowym (np. Excel, Word, PowerPoint)
  • Potrafią myśleć analitycznie
  • Potrafią wyznaczać sobie cele i wytrwale pracować aby je osiągnąć
  • Lubią się uczyć, są otwarci i gotowi do współpracy z innymi

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Zainteresowanie bądź doświadczenie w marketingu, reklamie lub finansach
  • Doświadczenie lub swoboda w pracy z Klientem

Jeśli dodatkowo jesteś lub możesz być zarejestrowany w urzędzie pracy jako bezrobotny być może będziemy mogli pozyskać dla Ciebie skierowanie na staż do naszej firmy.

 Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie otwartej na pomysły
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania wiedzy
  • Warunki do rozwoju własnych pomysłów i projektów

Jeśli wspólnie będziemy zadowoleni z współpracy – zaproponujemy Ci dłuższą współpracę w której będziesz mógł wykorzystywać nabytą podczas stażu wiedzę oraz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.

 W CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Skontaktujemy z wybranymi osobami.